Dárkové balení 2x Kozí kolostrum + plyšák Betulka

Vánoce se blíží a my jsme Vám chtěli ulehčit balení a výběr dárku. Proto nabízíme 2x kozí kolostrum a naši plyšovou kozu Betulku pro ty nejmenší v originálním vánočním balení.

Dárkové balení obsahuje:
2x Kozí kolostrum nebo 2x Dětské kozí kolostrum nebo 1x Kozí kolostrum + 1x Dětské kozí kolostrum
1x plyšová koza Betulka

Druh balíčku

1x Kozí + 1x Dětské kozí kolostrum, 2x Dětské kozí kolostrum, 2x Kozí kolostrum

Zrušit výběr

Popis

Kozí kolostrum:

 

Obsahuje kozí mlezivo, unikátní tekutinu vylučovanou samicemi savců bezprostředně po porodu mláděte. Obsahuje v koncentrované formě rozmanité biologicky aktivní látky jako imunoglobuliny, laktoferin, cytokiny, vitamíny, biominerály, růstové faktory, speciální antivirové a antibakteriální látky, interferon a další. Více o kolostru

Optimalizuje přirozený obranný systém, pomáhá udr­žovat zdraví a normální funkci imu­nitního systému při intenzivní fyzické námaze (např. při tréninku). Ury­chluje následnou regeneraci sil, posiluje organismus při únavě. Podílí se na zneškodňování škodlivých virů a baktérií, posiluje i tzv. „pasivní imunitu“.

V kombinaci s cvičením a vhodnou dietou podporuje růst svalů, přispívá k revitalizaci oslabeného nervového systému.

 

DOPLNĚK STRAVY 60 tobolek
SLOŽENÍ: 100 % kozí kolostrum 250 mg (mléčný výrobek) v 1 tobolce.
OBAL: Vegetariánské tobolky z hydroxypropylmethyl celulózy
DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Dospělí 2 x 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 5 tobolek denně. Děti 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 3 tobolky denně. Užívat minimálně 30 minut před jídlem, tobolky důkladně zapít vodou.
HMOTNOST OBSAHU: 19 g

UPOZORNĚNÍ: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

SKLADOVÁNÍ:Nevystavujte nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření. Dózu pečlivě zavírejte. Doporučujeme produkt skladovat v chladničce. Nepoužívejte, je-li obal poškozen.

Výrobek je v ČR chráněn zápisem užitného vzoru č. UV 24712

Další informace

Druh balíčku

1x Kozí + 1x Dětské kozí kolostrum, 2x Dětské kozí kolostrum, 2x Kozí kolostrum