Archiv Reference Archive | Betula.cz

Petra Šlachová


kozi_kolostrum_betula_recenze_petra_slachova

Dobrý den, chtěla bych Vám povědět náš příběh a poděkovat za Vaše úžasné kolostrum. 🙂

“Něco” jsem začala hledat v době, kdy bylo synovi 14 měsíců. Ukončila jsem kojení, bylo září a nám začalo trápení. Od onoho září až do února byl v podstatě stále nemocný. Nachlazení přešlo v chřipku, dvě angíny, další nachlazení, virová infekce která nám zničila Vánoce (trávili jsme je v nemocnici) a tak dále. Už jsme vůbec nikam nechodili, aby něco nechytl, ale stejně se vždy něco objevilo. Na plánované hory jsme neodjeli, nurofen a paralen jsem kupovala na litry. Následovaly odběry krve, vyšetření na imunologii, mnoho přípravků na podporu imunity z lékarny, bakteriální lyzát od imunoložky.

Když bylo synovi 19 měsíců objevila jsem Vaše kolostrum. Zpočátku jsem ho z kapsle sypala a dávala do pusy s troškou vody, postupně se synek naučil kapsle polykat a dneska už si pro ně běhá se slovem “tamííín”.

Po týdnu užívání zmizelo drobné ekzematické ložisko pod kolínkem a od té doby nebyl nemocný (nyní je mu 2,5 roku) ani rýmu, ani kašel. Prostě nic. A to mě doprovází na mou výuku do MŠ.

Všem Vás doporučuji a opravdu děkuji!

S pozdravem
Petra Šachlová

Veronika SzabóKolostrum jsem začala užívat jako prevenci při první vlně koronaviru někdy cca v dubnu/květnu 2020. Kromě toho, že jsem dodnes nechytila Covid-19, i když v mém blízkém okolí bylo již mnoho nakažených osob i rodinných příslušníků, tak jsem vypozorovala, že se mi obloukem vyhlo jakékoliv nachlazení, zmizela mi alergie na prach a pyl a téměř mi zmizel můj vleklý zdravotní problém se zažíváním, který mi velmi znepříjemňoval život již několik let. Na podzim jsem navštívila Maledivy a Tanzánii a kolostrum jsem pravidelně užívala i na cestách. Úplně se vyhnul klasický cestovatelský průjem a ani obrovské změny teplot a prostředí semnou nic neudělaly. Nejsem zastáncem léků a proto jsem byla velmi mile překvapena z pozitivních účinků tohoto přírodního zázraku. Postupně jsem kolostrum Betula doporučila – vnutila – všem rodinným příslušníkům i kolegům a doporučuji ho kudy chodím.

Lenka a Oliver MatějkoviKolostrum dáváme preventivně našemu synovi, který má 4 roky. Má diagnostikovaný vzácný syndrom (pozn. Angelmanův syndrom). Jde o neurologické onemocnění, které by nutně nemuselo znamenat přitížení v případě Covid onemocnění, ale který by mohl průběh značně stížít tím, že syn nemluví, neumí se vyjádřit, kde ho co bolí nebo trápí. A zároveň se mu nedá vysvětlit proces léčby, např. pokud by bylo třeba zavést kanilu nebo něco podobného. Zároveň je to epileptik, takže teploty u něj mohou kdykoli vyvolat záchvaty, které by mohly mít fatalní následky.

Syn docházel do stacionáře, kde zjistili covid pozitivního spolužáka a později i paní učitelku. Oliverek je po celou dobu Covid negativní. Samozřejmě je to jen domněnka, ale to že díky vašemu kolostru má krásně “nabuzenou” imunitu, mohlo klidně přispět k tomu, že je Covid negativní.

Navíc za celou zimu jsme bez rýmy a kašle. Když se objevily náznaky rýmy, zvýšila jsem dávku denního kolostra a rýma odešla ještě rychleji než přišla.

V kolostru budeme určitě i nadále pokračovat.

S pozdravy,
Lenka Matějková & Oliver

Jiří Lukáš – COVID-19Velmi vám děkuji za váš přípravek KOLOSTRUM, který mi bezesporu pomohl při boji s onemocněním covid 19. Jako relativně mladý sportovec, jsem si až do dne, kdy mě onemocnění skolilo, nechtěl připustit, že bych mohl patřit mezi lidi s těžším průběhem nemoci… opak byl pravdou. Víc jak deset dní jsem se potýkal s bolestmi kloubů, svalů, nechutenstvím a úporným kašlem. Doslova se ze mě stal člověk, závislý na pomoci druhých. Přípravek Kolostrum a moje chuť porazit vir co nejdřív, bylo zásadní, co mi
na cestě k uzdravení pomohlo.

S pozdravem Jiří Lukáš

Saša a Tomáš Snopek – COVID-19Užívali jsme kozí kolostrum během onemocnění koronavirem. Již po prvním dni jsme cítili slábnoucí tendenci příznaků. Začal se navracet čich a postupně i chuť. Kromě toho mi kolostrum pomohlo vyřešit i přetrvávající problém s průduškami, který se táhl asi tři měsíce.

Vřele doporučujeme!
Tom a Saša

Michaela Černíková – COVID-19Při zjištění pozitivního testu jsem neměla žádné příznaky. Den na to se u mě objevila ztráta chuti i čichu s celkovou únavou. Kolostrum jsem začala užívat třetí den od prvních příznaků. Můj průběh nemoci byl zpočátku těžšího rázu. Kolem 5-6.dne jsem začala pociťovat zlepšení, cítila jsem se lépe a příznaky začaly pomalu odeznívat. Žádné jiné přípravky jsem neužívala, takže zásluhy bych připsala právě kozímu kolostru. Má zkušenost s ním byla rozhodně pozitivní.

Černíková

Klára – COVID-19Děkuji za přípravek Kolostrum, který mi pomohl při boji s covidem 19. Přípravek užívám dlouhodobě, během nemoci jsem užívala vyšší dávky a jistě i díky tomu byl průběh nemoci mírný. Velmi rychle jsem porazila následky nemoci jako např. únavu či bolest hlavy.

Klára

Roman Pecha – COVID-19Dobrý den,

moc Vám děkuji za kozí kolostrum. Měl jsem lehký průběh nemoci COVID-19. Po pozitivním testu jsem narazil na Vaši akci a 4 den potom jsem nasadil kozí kolostrum Betula a beru jej doteď. K tomu vitamíny a zinek kterými jsem také podpořil celkovou imunitu. Již jsem zdravý a cítím jen mírnou slabost a únavu. Myslím že mi kozí kolostrum pomohlo v rychlejší rekonvalescenci a doporučuji.

S pozdravem

Roman Pecha

Jiří Lukáš – COVID-19Dobrý den,

velmi vám děkuji za váš přípravek KOLOSTRUM, který mi bezesporu
pomohl při boji s onemocněním covid 19. Jako relativně mladý
sportovec, jsem si až do dne, kdy mě onemocnění skolilo, nechtěl
připustit, že bych mohl patřit mezi lidi s těžším průběhem
nemoci… opak byl pravdou. Víc jak deset dní jsem se potýkal s
bolestmi kloubů, svalů, nechutenstvím a úporným kašlem. Doslova se
ze mě stal člověk, závislý na pomoci druhých. Přípravek
Kolostrum a moje chuť porazit vir co nejdřív, bylo zásadní, co mi
na cestě k uzdravení pomohlo.

S pozdravem Jiří Lukáš, roč. narození 1978, Ústí

Irena KušnerováZkušenost s kolostrem mám již delší dobu a nedám na něj dopustit. Vždy s podzimem užívám preventivně již několik let a nebývám vůbec nemocná, i když kolem řádí chřipka. Je to jen přírodní produkt a mohu všem doporučit. Ještě jednou díky za něj.