Archiv Reference Archive | Betula.cz

Saša a Tomáš Snopek – COVID-19Užívali jsme kozí kolostrum během onemocnění koronavirem. Již po prvním dni jsme cítili slábnoucí tendenci příznaků. Začal se navracet čich a postupně i chuť. Kromě toho mi kolostrum pomohlo vyřešit i přetrvávající problém s průduškami, který se táhl asi tři měsíce.

Vřele doporučujeme!
Tom a Saša

Michaela Černíková – COVID-19Při zjištění pozitivního testu jsem neměla žádné příznaky. Den na to se u mě objevila ztráta chuti i čichu s celkovou únavou. Kolostrum jsem začala užívat třetí den od prvních příznaků. Můj průběh nemoci byl zpočátku těžšího rázu. Kolem 5-6.dne jsem začala pociťovat zlepšení, cítila jsem se lépe a příznaky začaly pomalu odeznívat. Žádné jiné přípravky jsem neužívala, takže zásluhy bych připsala právě kozímu kolostru. Má zkušenost s ním byla rozhodně pozitivní.

Černíková

Klára – COVID-19Děkuji za přípravek Kolostrum, který mi pomohl při boji s covidem 19. Přípravek užívám dlouhodobě, během nemoci jsem užívala vyšší dávky a jistě i díky tomu byl průběh nemoci mírný. Velmi rychle jsem porazila následky nemoci jako např. únavu či bolest hlavy.

Klára

Roman Pecha – COVID-19Dobrý den,

moc Vám děkuji za kozí kolostrum. Měl jsem lehký průběh nemoci COVID-19. Po pozitivním testu jsem narazil na Vaši akci a 4 den potom jsem nasadil kozí kolostrum Betula a beru jej doteď. K tomu vitamíny a zinek kterými jsem také podpořil celkovou imunitu. Již jsem zdravý a cítím jen mírnou slabost a únavu. Myslím že mi kozí kolostrum pomohlo v rychlejší rekonvalescenci a doporučuji.

S pozdravem

Roman Pecha

Jiří Lukáš – COVID-19Dobrý den,

velmi vám děkuji za váš přípravek KOLOSTRUM, který mi bezesporu
pomohl při boji s onemocněním covid 19. Jako relativně mladý
sportovec, jsem si až do dne, kdy mě onemocnění skolilo, nechtěl
připustit, že bych mohl patřit mezi lidi s těžším průběhem
nemoci… opak byl pravdou. Víc jak deset dní jsem se potýkal s
bolestmi kloubů, svalů, nechutenstvím a úporným kašlem. Doslova se
ze mě stal člověk, závislý na pomoci druhých. Přípravek
Kolostrum a moje chuť porazit vir co nejdřív, bylo zásadní, co mi
na cestě k uzdravení pomohlo.

S pozdravem Jiří Lukáš, roč. narození 1978, Ústí

Irena KušnerováZkušenost s kolostrem mám již delší dobu a nedám na něj dopustit. Vždy s podzimem užívám preventivně již několik let a nebývám vůbec nemocná, i když kolem řádí chřipka. Je to jen přírodní produkt a mohu všem doporučit. Ještě jednou díky za něj.

Vilém Šír – COVID-19Byl jsme 6. den pozitivní a cítil jsme se velmi unavený. Průběh jsem měl lehký, ale únava byla tak silná, že jsem spal denně abnormálně mnoho hodin. Začal jsem užívat kozí kolostrum Betula a pomohlo mi to vrátit energii a sílu. Přesně to co jsem potřeboval, abych se zase cítil v těle sportovce! Děkuji!

Dejte to tam! Děkuji vám.

S pozdravem,

Vilém Šír

Denisa Humená – COVID-19Dobrý den,
nedávno mi byl doporučen váš produkt Kozí kolostrum, které jsem v rámci zvýšení imunity začala užívat. Přibližně za 14 dnů se v práci objevil covid a všechny kolegyně vyšly jako pozitivní. Jen já ne. Proto se domnívám, že kolostrum má velký podíl na imunitě.

Moc děkuji a přeji společnosti ze srdce to nejlepší! A samé spokojené zdravé zákazníky!

Jiří Vykoukal – COVID-19Dobrá imunita a kvalitní doplňky stravy na její posílení pro mě byly, jako pro profesionálního sportovce, vždy velmi důležité. Člověk se ale musel naučit vybírat ty nejkvalitnější, které mu skutečně pomohou. Když jsem před lety objevil skvělé účinky kolostra Betula, od jeho užívání jsem už neupustil. Logicky jsem po něm sáhl i v době, kdy jsem se nakazil covidem-19. Zvýšená dávka kolostra Betula mi pomohla zvládnout nejnáročnější část nemoci a podle mého osobního názoru, také zkrátit dobu rekonvalescence. Kolostrum Betula zkrátka vřele doporučuji.

Tomáš Milata – COVID-19Na vašich stránkách jde se dočetl, že pomáháte Covid nakaženým.

Když jsem se dozvěděl, že jsme byli v kontaktu s nakaženým, rovnou jsem si jedno balení vašeho kozího kolostra objednal a ve středu 26.8 jsme začali se ženou tobolky v rámci prevence hltat.

Na testech jsme byli v pátek 28.8 s pozitivním výsledkem. Od té doby jsme tedy doma v karanténě a první balení nám již dochází.

Cítíme se dobře a zdraví, i když žena občas kýchne nebo zakašle.