rodina PlačkovaDěkuji Betule za pomoc při léčbě napadení koronavirem. Jsem astmatik pod trvalou medikamentací a sledováním již 36 let. Díky užívání kozího kolostra jsem se z nemoci dostala nad naše očekávání velice rychle. Napadení virem COVID-19 je nová zkušenost. Cítila jsem jak vir prochází mým tělem a vnímala jsem postupující bolest v jednotlivých svalech, jak vir prochází jednotlivými orgány a následně postupuje po páteři. Únavou jsem prospala části dní i celé noci a čekala, co bude….. Po  4 dnech od prvních příznaků (celodenní úporná bolest hlavy) jsem začala brát kozí kolostrum v maximálních předepsaných dávkách a již po celodenním užívání jsem druhý den cítila, jak moje unavené tělo postupně sílí jakoby zevnitř. Nikdy dříve jsem tenhle pocit nezažila. Preventivně v menších dávkách začal brát kozí kolostrum také manžel a děti, kteří přesto že byli celou dobu se mnou v blízkém kontaktu nemoci COVID-19 neonemocněli. Manžel  mi druhý den od užívání sdělil, že se cítí „nějaký silnější “ a následně se díky kozího kolostra zbavil každodenního kašle, který jej trápil již 2 měsíce (který dle testů nebyl  způsoben coronavirem).

Dokud člověku nic moc není, účinek přírodního léku tolik nevnímá, ale jakmile je mu opravdu „zle“ je překvapený, kde se oživující síla uvnitř těla najednou bere.

Touto osobní zkušeností jsme se rozhodli pořídit kozí kolostrum firmy Betula také našim rodičům a prarodičům. Jsem si jistá, že maminka manžela, která se léči na rakovinu, získá z kozího kolostra potřebnou sílu pro svůj boj.

Pokud věnujete veškerou pozornost boji s nemocí: tzn. dostatečný odpočinek, zdravé stravování a přírodní kozí kolostrum, jsem si jistá, že se vám podaří s nemocí zatočit mnohem rychleji a s trvalejším účinkem.