Kolostrum jako pomocník v době koronaviruO tom, jak kozí kolostrum pomohlo nastartovat imunitu našim spokojeným zákazníkům se už zmiňuje nejedna recenze i publikovaný článek. Může ale pomoci i při onemocnění koronavirem. Právě to byl případ poslední recenze, kterou nám zaslali manželé Šprlovi.

Silná imunita v boji s koronavirem

„Dobrý den pane doktore,

velmi si vážíme vaší rychlé pomoci, když jsme s manželem v březnu onemocněli koronavirem. Náš průběh nemoci byl asi středně těžký. Manžel byl navíc 12 dnů hospitalizován na infekčním oddělení v NsP Havířov.“

Šprlovi se covidem-19 nakazili před měsícem a na doporučení Marka Causidise napsali o radu Dr. Radanu Gocalovi, internímu lékaři a konzultantovi Kolostra Betula. Ten jim doporučil užívání našeho kozího kolostra.

„Během hospitalizace jsme začali užívat kozí Kolostrum Betula, jehož účinky nám značně pomohly při tlumení příznaků nemoci, jako byly vysoké horečky, dušnost a bolest celého těla.“

Právě u nemoci, na kterou zatím není vyvinut lék, je zásadní posilovat imunitu přírodní cestou. Mnoho odborníků je přesvědčených, že správná výživa, pohyb na čerstvém vzduchu a přírodní léčiva mohou mít v budoucnu vliv na boj se zákeřným koronavirem. Ne náhodou v sobě Kolostrum Betula skrývá všechna zmiňovaná pozitiva. Spojuje přírodní a silné látky produkované zdravými zvířaty, chovanými na čerstvém vzduchu.

Příběh s dobrým koncem

„Z koronaviru jsme se naštěstí vyléčili a jsme přesvědčeni, že k tomu značně přispělo právě Kolostrum Betula, které podpořilo naši imunitu a my tak mohli s nemocí lépe bojovat.“

Manželé Šprlovi se naštěstí z koronaviru vyléčili a jejich setkání s touto chorobou má dobrý konec. Bylo by troufalé tvrdit, že za jejich uzdravením stojí Kolostrum Betula a my se o to ani nesnažíme. V případě, kdy zatím nebyly objeveny léky na koronavirus, se však jen těžko můžeme spoléhat na něco jiného, než je naši obranyschopnost. 

 

Betula pomáhá nakaženým

Rádi pomůžeme každému, koho tato nepříjemná nemoc postihla. Proto jsme se rozhodli, poslat pomoc tomu, kdo nám potvrdí pozitivní výsledek testu koronaviru. Za cenu poštovného, darujeme kozí kolostrum Betula. Napište nám email na info@betula.cz.

 

 

 

 

 

s