Zkušenosti, Strana 2

Tereza Picková Šramlová
Tereza Picková Šramlová

Chtěli bychom před začátkem školky nasadit kozí kolostrum, je to jediná věc co nám 100% zabrala a syn měl kdysi febrilní křeče a díky Vašemu kolostru i první rok ve školce byl nemocný minimálně a když už,tak krátce 🙏🏻❤️ Doporučuji kde můžu. Zkusili jsme všechny možný “vitamíny” a doplňky stravy, ale jen Betula opravdu funguje. Dokonce syn, který jako jediný bral v době covidu kolostrum, tak jako jediný z rodiny neměl covid. Nevíme, zda je to tím, ale je to jediné vysvětlení kdy celá rodina 2x pozitivní a syn stále negativní. Děkujeme moc za tenhle zázrak!

Číst článek
Dana Haisová
Dana Haisová

Na jaře jsem se dostala ke krému od Betula.cz a musím říct, že je naprosto skvělý. Pleť je po namazání a vpravení krému do pokožky krátkou masáží krásně hebká a příjemná na dotek. Mám pigmentové skvrny a přijde mi, že nejsou tak vidět jako léta předtím, když jsem krém od betuly nepoužívala. Takže za mě nejen tobolky od Betula.cz ale i krém je prvotřídní a vřele ho všem doporučuji.

Číst článek
Jitka Brabcová
Jitka Brabcová

Moc bych chtěla doporučit Dětské kozí kolostrum! Je to snad první věc, která dětem opravdu pomáhá. Už několikrát doslova “zastavilo” rozbíhající se virózy. U nás vždy rýmičky končí zánětem průdušek nebo píchaním uší. Když okamžitě zvýším dávku kolostra, přes děti to jen “přeleze” bez potíží a jedem dál😅 opravdu TOP produkt👌🏼

Číst článek
Alexandra Šrámková
Alexandra Šrámková

Dobrý den, děkuji Vám za informace. S kozím kolostrem jsme spokojeni,dcerka méně marodí. Imunoglukany v podobě sirupů se míjely účinkem. Takže jsme spokojeni, děkujeme 😊

Číst článek
Stanislava Bartoňová
Stanislava Bartoňová

Dobrý den, na kozí kolostrum jsem se dostala náhodou. Nejprve mě odradila cena. Ale po zkušenostech všech sirupů z lékaren, které nám moc nepomohly, jsem přeci jen objednala. A nedám na to dopustit. Všem vřele doporučuji!!! Děti více jak dva měsíce bez kašle. A co je bonus k tomu všemu ochota paní na druhé straně telefonu. Vše mi trpělivě vysvětlila. Pomohla se vším, co jsem potřebovala. Takže za mne už nic jiného než kozu, jak říkáme doma s dětma, nechci

Číst článek
Kateřina Hronzová
Kateřina Hronzová

Dobrý den,Ráda bych se podělila o zkušenosti s kozím kolostrem pro děti. Delší dobu jsem přemýšlela, jak podpořit dětskou imunitu v době podzimních a zimních dnů s vysokou nemocností ve školkách. U produktů z lékáren jsem však narážela na pro mě neatraktivní produkty – buď synteticky vyráběné vitamínové doplňky doplňované o cukr nebo jiné sladidlo, nebo izolované složky podporující imunitu typu betaglukanu. První zmíněný jsem zamítla z důvodu, že nechci děti zvykat na každodenní pojídání “bonbonů” pod záminkou vitamínu a druhý zmíněný mi opět nepřišel vhodný jednak formou sladkého sirupu, jednak odtržením od kontextu ostatních látek, které v potravině fungují jako celek. Až jsem narazila na kozí kolostrum a přečetla si o něm pár informací. Líbí se mi, že to je hotový přírodní produkt, nijak vyráběný. V podstatě sušená potravina, zjednodušeně řečeno. Tak, jako mohu dětem dávat kozí jogurt, čerstvé mléko, tak mohu podávat sušené kolostrum a vím, že maximalizuji poměr výživových hodnot vs. forma produktu. Dětem se dobře jí, staršímu dokonce prý chutná, mladšímu se dá vysypat přímo do kaše. I když to není výslovně uvedeno jako forma podání, z kaše se tak stane výživová superpotravina. A na závěr – mohu potvrdit, že kolostrum opravdu funguje. Ne že by děti nebyly nemocné, samozřejmě si je rýma ze školky vždycky najde. Ale celkově mají onemocnění slabší průběh a přijde mi, že jsou rychleji fit. Rozhodně doporučím všem maminkám, co se rozhodnou investovat do doplňků podporujících imunitu, že i přes vyšší cenu je přínos nesrovnatelný s obyčejnými vitamíny z lékárny.

Číst článek
Miluše Dvořáková
Miluše Dvořáková

Objednávám tento rok již potřetí, jsme moc spokojeni a zjišťujeme, že kolostrum skutečně pomáhá. Děkujeme Miluše Dvořáková st. s rodinou

Číst článek
Tereza Kaplanová
Tereza Kaplanová

Krásný den, recenze píšu spíše minimálně a musím říct, že výrobek kozího kolostra si zaslouží všechny dobré zkušenosti prezentovat pro všechny, kteří třeba ještě váhají, protože cena je vyšší. Používáme kolostrum půl roku, někdy dvě tablety denně a v případě nemoci 4 tablety. Můj dědeček v lednu vážně onemocněl a jeho prognóza je velmi špatná. Nevím, jak velkou měrou se kozi kolostrum stalo jeho zachráncem, ale díky své nemoci má potíže s imunitou a nebylo měsíce, kdy by nestonal. Po nasazení kolostra vidíme po cca 3 měsících velkou změnu, nechci to zakřiknout, ale nemocny deděček (krom hlavní diagnózy) téměř není. Používá k tomu také vitamin C a je to dokonalá kombinace. Děkujeme této české firmě (existuje mnoho jiných, ale ta hodnota kolostra je minimální), že existuje a svým výrobkem pomáhá mnoha lidem. Krom dědečka užívají kolostrum i mě děti a ve škole kvůli nemoci ještě nechyběly ❤️🙏😇

Číst článek
Miluše Dvořáková st.
Miluše Dvořáková st.

Kolostrum objednávám letos podruhé. Celá rodina jsme prodělala letos covid. Osud tomu chtěl, že jsem náhodně a včas objevila stránky Betuly. Bylo rozhodnuto ihned, objednala jsem a všichni 3 jsme užívali kolostrum do vypotřebování. Díky kolostru jsme to zvládli. Proto objednávám znovu. Začíná období nemocí a nechci nic nechat náhodě. Proto volím kolostrum a věřím, že skutečně pomáhá.

Číst článek
Magdaléna Kučerová
Magdaléna Kučerová

Již poněkolikáté vybavuji rodinu na zimní sezónu kozím kolostrem. Nejmladší dcera se mi vždy sama připomene, kolostrum ji nejen pomáhá k “hladkému” průběhu zimy, ale navíc i chutná. Doručení je vždy velmi rychlé, v případě otázek oceňuji i dobrou komunikaci s obchodem.

Číst článek
Miroslava Lorinczova
Miroslava Lorinczova

Kolostrum v dárkovém balení jsem objednávala jako náš první nákup u Betuly. Celá rodina, včetně dětí, jsme moc spokojeni, a tak se stáváte stálými zákazníky a budeme objednávat znovu.

Číst článek
Pavlína Bongová
Pavlína Bongová

Dobrý den, ráda bych požádala o další objednávku. Jsme velmi spokojeni. Kolostrum jsme teď měsíc zkoušeli a na ekzém roční holčičky zabírá a hojí se. Jsme moc spokojeni. Objednala bych další 1 balení a tentokrát i 1ks denního krému k tomu.

Číst článek
Hydratační krém - zkušenost zákaznice S.
Hydratační krém - zkušenost zákaznice S.

Zakoupila jsem Váš výrobek – denní krém s kozím kolostrem. Kromě toho, že má příjemnou konzistenci a dobře se roztírá, musím vyzdvihout jeho účinek na “můj” ekzém za krkem (pravděpodobně z horka a potu), který se projevoval zarudlou pokožkou a svěděním. Po třech dnech, kdy jsem si postižená místa 2x denně tímto krémem natírala, ekzém úplně zmizel! Jsem příjemně překvapena a tento krém na podobné problémy určitě mohu jen doporučit.

Číst článek
Jana Piršelová
Jana Piršelová

Užívanie kozieho kolostra mi odporučil dermatológ v Bratislave. Špeciálne ma upriamil na Vašu firmu, ktorá je zárukou skutočne kvalitného kolostra, získavaného z malých českých a slovenských fariem. Dnes berie kolostrum celá naša rodina a nedáme naň dopustiť. Asi pred pol rokom som si prvý krát objednala aj pleťové sérum z kozieho kolostra, len tak na skúšku. A bola som nadšená ! Vždy som mala veľmi citlivú a problematickú pleť , takže som nemohla používať žiadne kvalitné krémy, ktoré by si pleť v mojom veku už vyžadovala. Odkedy používam Vaše pleťové sérum, pleť mám jemnú, bez známok podráždenia a začervenania, ukludnenú, ani stopy po vyrážkach. A navyše, mám pocit vyhladenia vrások, akoby som mala pleť mierne napnutú… no skrátka paráda! Pleťové sérum som darovala aj mojej sestre, ktorá si ho tiež moc pochvaľuje. Nie je to síce lacná záležitosť, ale verte mi, stojí to za to! Každému vrelo doporučujem čo najskôr vyskúšať !

Číst článek
Pavel Gawlas
Pavel Gawlas

Subjektivně i objektivně hodnotím účinky kozího kolostra jen kladně a to i vzhledem k předcházejícímu užíváni jiných doplňků určených k podpoře imunitního systému, konkrétně InoCellu od Barnysu, oleje ze žraločích jater od dodavatele Australian Remedy a kravského kolostra, které i přes dlouhodobé užíváni nepřinesly tížený efekt. U kozího kolostra je velkým přínosem rovněž ta skutečnost, že jeho užívání nezpůsobuje u mužů gynekomastii (zvětšení prsních žláz), což je kravského kolostra dost častý nežádoucí účinek.Za mne tedy může jednoznačně kozí kolostrum doporučit.

Číst článek
Katka Macounová
Katka Macounová

Dobrý den, za dobré zdraví mých dětí, kteří hodně sportují vděčíme Betulce a sice kozímu kolostru. Každý rok děti hodně marodily a letos jsme po doporučení Kačky Smutné, dálkové běžkyně na lyžích vsadili na Betulu. Vypadá to opravdu, že letos to bude první sezóna bez nemocí.

Číst článek
Irena Canini
Irena Canini

Kozí kolostrum užívám už téměř čtyři roky. Bylo mi doporučeno naší známou, které výrazně pomohlo při rekonvalescenci po chemoterapii. Vzhledem k tomu, že pracuji jako učitelka na základní škole, je pro mě velmi těžké vyhnout se nejrůznějším virózám a nachlazením, v dětském kolektivu se šíří velmi rychle. Od té doby, co užívám kozí kolostrum, bývám nemocná daleko méně a pokud onemocním, uzdravuji se rychleji. Kozí kolostrum chci užívat i nadále a doufám, že bude pomáhat stále více a více lidem.

Číst článek
Petra Batelková
Petra Batelková

Kozí kolostrum jsem začala poprvé užívat preventivně pro posílení imunity v prvním trimestru mého těhotenství. Viděla jsem totiž jeho pozitivní účinky u mé kolegyně. Nyní je mému synovi už přes půl roku a já jsem od té doby nebyla ani jednou nemocná. Chřipka se o mě sice dvakrát pokoušela, ale zvýšené dávky kolostra mi vždy do druhého či třetího dne pomohly nemoci zabránit. Měla jsem maximálně lehčí rýmu. Pozoruji také, že mi užívání kolostra pomáhá snižovat únavu, což při každodenní péči o miminko velice oceňuji. Přes zimní období užíval kolostrum preventivně také můj otec a chválil si, že netrpěl každoročním zánětem nosohltanu. Můj manžel má zase zkušenost, že i když začal užívat vyšší dávky kolostra až druhý den nachlazení, byl i tak průběh nemoci výrazně mírnější a rychleji se uzdravil. Celkově tedy mohu potvrdit, že užívání kozího kolostra má kladný vliv na moji imunitu i zdraví mých blízkých a určitě ho doporučuji všem vyzkoušet.

Číst článek
JUDr. Jiřina Palková
JUDr. Jiřina Palková

Ještě jednou díky za ochotu a Vaši vstřícnost. S kolostrem máme jenom ty nejlepší zkušenosti, pozorujeme zejména u “školkovských” dětí, kdy užíváním kolostra se jim snížila nemocnost. A když už jsou nemocné, tak průběh nemocí je v lehčí formě. No a dospělí si užíváním kolostra vytvořili imunitu na tyto “školkovské” nemoci.

Číst článek
Ing. Kateřina Žaloudková
Ing. Kateřina Žaloudková

Děkuji velmi. Za přístup, reakce i komunikaci s panem dr. Gocalem. Váš přistup a rychlost komunikace mně velmi mile překvapil.

Číst článek
Nahoru
41 položek celkem