Akce! Omlazující sérum zdarma při koupi 5 kozích koloster + doprava zdarma od 990 Kč

Zkušenosti


Co říkají na kolostrum naši zákazníci? Podělte se s námi o zkušenosti s kozím kolostrem!

JIŘÍ PRSKAVEC

Pokud se budu bavit o tom, kdo mi v přípravě pomáhá, tak určitě musím zmínit i doktora Radana Gocála, který mi pořádně představil kozí kolostrum Betula. Jeho výsledky jsou skvělé a patří do mé rutiny v péči o imunitu. Poslední dobou nedám dopustit ani na vodíkovou vodu, která mi výrazně pomáhá v regeneraci. Opravdu to na sobě cítím a když mám náročný trénink, tělo kvalitní regeneraci rozhodně potřebuje. Můžu říct, že i přesto že jsou takové sychravé dny, které jsou náročné i pro psychiku, se cítím skvěle a to i teď během zkouškového období, kdy toho moc nenaspím.

Jiří Prskavec

Barbora Smejkalová

Vždycky jsem ráda plavala a docela mi to i šlo, plavala jsem za Kometu Brno. Jenže potom přišly problémy – kašel, který nepřestával, promarodila jsem týdny a záněty horních cest dýchacích se mi pořád vracely. Brala jsem jedny antibiotika za druhýma, ale nic se nelepšilo, spíš naopak. Na konci jsem měla takovou třesavku, že už jsem ani neudržela hrnek s čajem. Skončila jsem v nemocnici na kortikoidech, ukázalo se, že mám plicní plíseň z bazénové vody. Táta odněkud z farmy donesl čerstvé kozí mlezivo. Neměla jsem co ztratit, hůř už mi snad ani být nemohlo. Dvakrát denně mi táta dával mlezivo pít a už po čtyřech dnech mi bylo o moc líp. Poprvé po několika měsících trápení. Kozí kolostrum jsem pak užívala pravidelně, až do úplného uzdravení. A mohla jsem zase začít plavat!

Barbora Smejkalová

Irena Canini

Kozí kolostrum užívám už téměř čtyři roky. Bylo mi doporučeno naší známou, které výrazně pomohlo při rekonvalescenci po chemoterapii. Vzhledem k tomu, že pracuji jako učitelka na základní škole, je pro mě velmi těžké vyhnout se nejrůznějším virózám a nachlazením, v dětském kolektivu se šíří velmi rychle. Od té doby, co užívám kozí kolostrum, bývám nemocná daleko méně a pokud onemocním, uzdravuji se rychleji. Kozí kolostrum chci užívat i nadále a doufám, že bude pomáhat stále více a více lidem.

Irena Canini

Andrea Jelínková

Kozí kolostrum od firmy Betula Pendula se během posledních čtyř let stalo věrným spojencem naší čtyřčlenné rodiny. Sahám po něm, kdykoli mám pocit, že na mě“něco leze“ a oblíbená přírodní medicína v přijatelnější formě vypáleného ovoce nestačí. Ačkoli je neužívám – s výjimkou zimních měsíců – pravidelně, jako letitý alergik zjišťuji, že kolostrum mírní některé nepříjemné příznaky této civilizační choroby. O funkčnosti kolostra se mi naštěstí podařilo přesvědčit i naše dvě děti (10 a 13 let), téměř nulový počet jejich zameškaných hodin ve škole, kam chodí kupodivu rády, mluví za vše. Rozhodně doporučuji kolostrum do každé ledničky!

Andrea Jelínková

Ing. Pavla Holubová

Po léčbě tuberkulózy před 15 lety u mě vznikla poléková leukopenie. Celá ta léta jsem se potýkala s častým nachlazením, kašlem a dalšími nemocemi. Postupně jsem se začala zajímat o přírodní medicínu a různé alternativní metody a hledala způsob, jak si zlepšit zdravotní stav a posílit imunitní systém. Jeden z nejúčinnějších prostředků na posílení imunity je kolostrum. Poprvé jsem měla možnost jej vyzkoušet po zánětu ledviny, který byl komplikován celkovou sepsí. Byla jsem na tom velmi špatně, ležela na JIP a dostávala nitrožilně antibiotika. Jak nemoc samotná, tak použitá léčba mě hodně oslabily. Při propuštění jsem vážila 33 kg, skoro nemohla chodit a začala pomalu dávat dohromady zažívání i narušenou imunitu. Zakoupila jsem kozí kolostrum a po jeho využívání jsem se cítila lépe celkově. Zlepšila se mi chuť do jídla, měla jsem víc energie a také jsem pak delší dobu neměla ani obyčejnou rýmu. U kolostra si cením toho, že nemá jako přírodní produkt žádné vedlejší účinky, mohou jej užívat i lidé s autoimunitními nemocemi a imunitní systém optimalizuje. Určitě je prospěšná preventivní kůra dvakrát ročně na jaře a na podzim.

Ing. Pavla Holubová

Petra Batelková

Kozí kolostrum jsem začala poprvé užívat preventivně pro posílení imunity v prvním trimestru mého těhotenství. Viděla jsem totiž jeho pozitivní účinky u mé kolegyně. Nyní je mému synovi už přes půl roku a já jsem od té doby nebyla ani jednou nemocná. Chřipka se o mě sice dvakrát pokoušela, ale zvýšené dávky kolostra mi vždy do druhého či třetího dne pomohly nemoci zabránit. Měla jsem maximálně lehčí rýmu. Pozoruji také, že mi užívání kolostra pomáhá snižovat únavu, což při každodenní péči o miminko velice oceňuji. Přes zimní období užíval kolostrum preventivně také můj otec a chválil si, že netrpěl každoročním zánětem nosohltanu. Můj manžel má zase zkušenost, že i když začal užívat vyšší dávky kolostra až druhý den nachlazení, byl i tak průběh nemoci výrazně mírnější a rychleji se uzdravil. Celkově tedy mohu potvrdit, že užívání kozího kolostra má kladný vliv na moji imunitu i zdraví mých blízkých a určitě ho doporučuji všem vyzkoušet.

Batelkovi

Dalibor a Hana Zachovalovi

Váš přípravek jsme se rozhodli vyzkoušet poté, co manželka již dva roky po sobě měla vždy celý podzim a část zimy rýmu a nachlazení. Olynth a podobné preparáty jsme kupovali po litrech, výsledek žádný. Kamarádka Petra nám doporučila vaše kozí kolostrum. Musím se přiznat, že k účinkům kolostra jsem měl apriori značnou „skepsi“. Realita ovšem předčila veškerá očekávání! Problémů se žena zbavila max do 10 dnů! Od té doby partnerka používá kolostrum denně jako prevenci, při potížích dvě tablety denně. Musím rovněž uvést, že po déle trvající bronchitidě bylo naordinováno kolostrum i mně, a výsledek se opět dostavil! Do týdne!! Kolostrum tedy užíváme na nachlazení, při nemoci (chřipka apod.) a vůbec jako pomoc organismu při potížích. Získali jste tedy dva skalní příznivce vašeho výrobku! Děkujeme, vřele jsme již doporučili i našim přátelům a známým.

Svatopluk Fořt

Po cca roce, kdy jsme se díky Petrovi Konečnému dostali ke kolostru a začali ho užívat, vám zasílám slíbenou zpětnou vazbu. Syn (nyní 7 let) trpěl periodickou horečkou. Dle vašich rad jsme začali dětem dávat jednu kapsli denně. Horečka se od té doby už neobjevila! A to ji měl co 2-3 tři týdny. Protože máme dvojčata, začali jsme to dávat i dceři. Kromě dvou měsíců v létě, kdy jsme udělali pauzu, ho berou stále a od té doby nebyly děti nemocné! Je to neuvěřitelné.

Svatopluk Fořt

JUDr. Jiřina Palková

Ještě jednou díky za ochotu a Vaši vstřícnost. S kolostrem máme jenom ty nejlepší zkušenosti, pozorujeme zejména u „školkovských“ dětí, kdy užíváním kolostra se jim snížila nemocnost. A když už jsou nemocné, tak průběh nemocí je v lehčí formě. No a dospělí si užíváním kolostra vytvořili imunitu na tyto „školkovské“ nemoci.

JUDr. Jiřina Palková

Veronika Horváth

Mám dvou a pul letou dcerku. Užívá asi pět měsíců kozí kolostrum 1 tobolku denně. Zatím máme skvělé výsledky. Před tím trpěla na záněty průdušek až zápaly plic.

Horvathova