Dětské kozí kolostrum

DOPLNĚK STRAVY 120 tobolek

SLOŽENÍ: 100 % kozí kolostrum 125 mg (mléčný výrobek) v 1 tobolce.

OBAL: Vegetariánské tobolky z hydroxypropylmethyl celulózy

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Děti 2 x 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 6 tobolek denně. Užívat minimálně 30 minut před jídlem, tobolky důkladně zapít vodou.

HMOTNOST OBSAHU: 15 g

UPOZORNĚNÍ: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

SKLADOVÁNÍ:Nevystavujte nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření. Dózu pečlivě zavírejte. Doporučujeme produkt skladovat v chladničce. Nepoužívejte, je-li obal poškozen.

VÝROBCE: Betula Pendula s.r.o., Troubsko, Zahradní 400/1, PSČ 66441

 

1 590 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 1010020
Dětské kozí kolostrum

Detailní popis produktu

Dětské kozí kolostrum Betula

Kozí kolostrum je první mléko, které produkují kozy po porodu. Stejně jako u jiných savců obsahuje kolostrum mnoho důležitých živin a látek, které jsou důležité pro zdravý vývoj a imunitní systém. Je považováno za zdroj vysoké kvality živin a imunitní podpory. 

 Zde jsou některé klíčové vlastnosti a složky kozího kolostra, které mají u mláďat tento význam:

 • Posílení imunitního systému: Kolostrum obsahuje bohaté množství protilátek a imunoglobulinů, které mohou pomoci posílit imunitní systém a chránit tělo před infekcemi.

 • Růstové faktory: Růstové faktory obsažené v kolostru mohou podporovat růst a obnovu buněk, což může být prospěšné pro zotavení po nemoci nebo zranění.
  •  

  • Podpora trávicího systému: Kolostrum obsahuje látky, které podporují zdraví trávicího systému a mohou pomoci s trávením a absorpcí živin.
   •  

   • Antioxidanty: Kolostrum obsahuje antioxidanty, které pomáhají ochraňovat buňky před poškozením volnými radikály.
    •  

    • Zdroj živin: Kolostrum obsahuje řadu důležitých živin, včetně vitaminů a minerálů, které mohou přispět k celkovému zdraví.
     •  

     Dětské kozí kolostrum je složením a kvalitou kolostra stejné jako kolostrum kozí. Hlavním rozdílem je velikost tobolek, které jsme zmenšili takřka o polovinu, tudíž není ani pro menší dítě problém je polknout. Více o kolostru

      

      

      

      

      

     Doplňkové parametry

     Kategorie: Kolostrum
     Hmotnost: 0.2 kg

     Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

     Nevyplňujte toto pole: