Kombi kolostrum

DOPLNĚK STRAVY 60 tobolek

SLOŽENÍ: 70 % kravské kolostrum, 30 % kozí kolostrum, 250 mg (mléčný výrobek) v 1 tobolce.

OBAL: Vegetariánské tobolky z hydroxypropylmethyl celulózy.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Dospělí 2 x 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 5 tobolek denně. Děti 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 3 tobolky denně. Užívat minimálně 30 minut před jídlem, tobolky důkladně zapít vodou.

HMOTNOST OBSAHU: 15 g

UPOZORNĚNÍ: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte denní dávkování.

SKLADOVÁNÍ: Nevystavujte nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření. Dózu pečlivě zavírejte. Doporučujeme skladovat v chladničce. Nepoužívejte, je-li obal poškozen.

VÝROBCE: Betula Pendula s.r.o., Troubsko, Zahradní 400/1, PSČ 66441

990 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 1030001
Kombi kolostrum

Detailní popis produktu

Kombi kolostrum Betula

Směs kravského a kozího mleziva, unikátní tekutiny vylučované samicemi kozy a krávy po porodu. Stejně jako u jiných savců obsahuje kolostrum mnoho důležitých živin a látek, které jsou důležité pro zdravý vývoj a imunitní systém. Je považováno za zdroj vysoké kvality živin a imunitní podpory.

Více o kolostru

 

 Zde jsou některé klíčové vlastnosti a složky kozího kolostra, které mají u mláďat tento význam:

 

  • Posílení imunitního systému: Kolostrum obsahuje bohaté množství protilátek a imunoglobulinů, které mohou pomoci posílit imunitní systém a chránit tělo před infekcemi.

 

  • Růstové faktory: Růstové faktory obsažené v kolostru mohou podporovat růst a obnovu buněk, což může být prospěšné pro zotavení po nemoci nebo zranění.

 

  • Podpora trávicího systému: Kolostrum obsahuje látky, které podporují zdraví trávicího systému a mohou pomoci s trávením a absorpcí živin.

 

  • Antioxidanty: Kolostrum obsahuje antioxidanty, které pomáhají ochraňovat buňky před poškozením volnými radikály.

 

  • Zdroj živin: Kolostrum obsahuje řadu důležitých živin, včetně vitaminů a minerálů, které mohou přispět k celkovému zdraví.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: