Zkušenosti, Strana 2

Michaela Blahová
Michaela Blahová

Vaše kozí kolostrum je asi zázrak. Před Vánocemi jsem pořídila pro dítě. Syn (4 roky) po dvou letech neustálých nemocí, které měl po každém jednom týdnu stráveném ve školce, je již dva měsíce zdravý a chodí kontinuálně měsíc do školky, čemuž stále nemohu uvěřit! Konečně nemusíme dítě cpát léky, vyspíme se, můžeme si dovolit někam vyjet na výlet a plno dalšího. Také skončila frustrace z toho, že děláme maximum a stejně nic nepomáhá ke zlepšení. Tedy díky Vám a kozám! Vaše kolostrum budu jen doporučovat.

Číst článek
Petra Štěpánková
Petra Štěpánková

Jsem mile překvapena, že po užívání kozího kolostra, u dětí proběhla nemoc, jako běžné nachlazení. Doposud měla nejmladší dcera z každé rýmy zánět průdušek. Za mě určitě doporučuji.

Číst článek
Miroslava Vaculíková
Miroslava Vaculíková

Asi jako všichni rodiče chceme, aby bylo naše dítě především zdravé. Dříve Vojtík trpěl na podzim rýmou a nachlazením, proto jsme letos na doporučení známých preventivně nasadili kozí kolostrum a nemůžeme tomu věřit. Vojtík celý podzim i rychle nastupující zimu zvládl bez nachlazení i rýmy. 💙 Děkujeme Betule a kolostrum určitě zase objednáme. Za zdraví naše synka to 100% stojí.

Číst článek
Dominika Kubíková
Dominika Kubíková

Kozí kolostrum od Betuly mi po deseti letech pomohlo dostat se z nekončícího maratonu pásových oparů a jako vedlejší účinek i s akné, manželovi pomohlo před plánovanou operací přežít období chřipek a dceři pomohlo chřipku rychleji vyléčit. Jsem nadšená, jdu zkusit i regenerační krém. Děkuji za to že jste a dlouho budete.

Číst článek
Zdenka Urbanová
Zdenka Urbanová

Moc Vám děkuji za ochotu a vstřícnost a těším se i na Vaše další produkty, používám i Váš regenerační pleťový krém a je výborný. Balzámek na rty se smetanou to je další výtečný produkt, zhojil vnoučkovi opary a odřený nosánek od rýmy během jednoho odpoledne. Musim jen a jen chválit. Zjistili jsme také, že pokud došlo k viróze opakovaně u vnoučka a zvýšila dcera dávky na 3×2 kapsličky tak následovalo rychlé uzdravování. Mimo jiné také máme poznatek, že Davídek špatně jí a při užívání kolostra se zlepšila i chuť k jídlu. A já užívám též Vaše kolostrum a pociťují daleko více energie, jsem po prodělaném kovidu se špatným průběhem.

Číst článek
Dana Poloprutská Haisová
Dana Poloprutská Haisová

Dobrý den, jsem v Egyptě a váš krém mě už třikrát zachránil z puchýřků ze slunce na dekoltu…🙏👌🍀 Na noc vždy namažu a ráno pleť úplně supr! Jsem ráda, že mlezivo od mých koziček dělá tak skvělé produkty. Určitě zase objednám časem krém, je fakt výborný👌

Číst článek
Alena Pošíková
Alena Pošíková

Děkujeme, že díky vašim produktům syn nebývá tak často nemocný jako ostatní děti kolem nás. A pokud jo, tak má většinou rychlý a hladký průběh. Doporučuji Vás kudy chodím. Jsme moc radi, že jsme na vás kdysi na veletrhu v Praze narazili.

Číst článek
Petra Dvouletá
Petra Dvouletá

Běžně zpětnou vazbu nepíšu, ale tady musím. Chci moc poděkovat za informace ke kolostru a telefon s Vámi. Po 10ti dnech má dcera kůži skoro čistou. Ty nejhorší ložiska zmizely a sem tam se objeví nějaký flíček. Dávala jsem jí 1-2 tabletky denně, jak se podařilo + k tomu jsem koupila přírodní tělové mléko. Jsou to jediné dvě věci, které jsem u ní použila na ekzém. Nejásám, že máme vyhráno, ale snad už se to znovu nerozjede. Píšu hlavně proto, kdyby měl někdo podobné trápení… tak za nás určitě spokojenost s Vaším kozím kolostrem ke zmírnění projevu ekzému. Po všem, co jsem vyzkoušela na synovi, je mi líto, že na Vás jsem narazila až teď. Ale asi to tak mělo být 🙂 Chystám se napsat ještě příspěvek na FB do skupiny zabývající se atopickým ekzémem. Tak třeba někdo půjde stejnou cestou jako my a pomůže mu to.

Číst článek
Tereza Picková Šramlová
Tereza Picková Šramlová

Chtěli bychom před začátkem školky nasadit kozí kolostrum, je to jediná věc co nám 100% zabrala a syn měl kdysi febrilní křeče a díky Vašemu kolostru i první rok ve školce byl nemocný minimálně a když už,tak krátce 🙏🏻❤️ Doporučuji kde můžu. Zkusili jsme všechny možný “vitamíny” a doplňky stravy, ale jen Betula opravdu funguje. Dokonce syn, který jako jediný bral v době covidu kolostrum, tak jako jediný z rodiny neměl covid. Nevíme, zda je to tím, ale je to jediné vysvětlení kdy celá rodina 2x pozitivní a syn stále negativní. Děkujeme moc za tenhle zázrak!

Číst článek
Dana Haisová
Dana Haisová

Na jaře jsem se dostala ke krému od Betula.cz a musím říct, že je naprosto skvělý. Pleť je po namazání a vpravení krému do pokožky krátkou masáží krásně hebká a příjemná na dotek. Mám pigmentové skvrny a přijde mi, že nejsou tak vidět jako léta předtím, když jsem krém od betuly nepoužívala. Takže za mě nejen tobolky od Betula.cz ale i krém je prvotřídní a vřele ho všem doporučuji.

Číst článek
Jitka Brabcová
Jitka Brabcová

Moc bych chtěla doporučit Dětské kozí kolostrum! Je to snad první věc, která dětem opravdu pomáhá. Už několikrát doslova “zastavilo” rozbíhající se virózy. U nás vždy rýmičky končí zánětem průdušek nebo píchaním uší. Když okamžitě zvýším dávku kolostra, přes děti to jen “přeleze” bez potíží a jedem dál😅 opravdu TOP produkt👌🏼

Číst článek
Alexandra Šrámková
Alexandra Šrámková

Dobrý den, děkuji Vám za informace. S kozím kolostrem jsme spokojeni,dcerka méně marodí. Imunoglukany v podobě sirupů se míjely účinkem. Takže jsme spokojeni, děkujeme 😊

Číst článek
Stanislava Bartoňová
Stanislava Bartoňová

Dobrý den, na kozí kolostrum jsem se dostala náhodou. Nejprve mě odradila cena. Ale po zkušenostech všech sirupů z lékaren, které nám moc nepomohly, jsem přeci jen objednala. A nedám na to dopustit. Všem vřele doporučuji!!! Děti více jak dva měsíce bez kašle. A co je bonus k tomu všemu ochota paní na druhé straně telefonu. Vše mi trpělivě vysvětlila. Pomohla se vším, co jsem potřebovala. Takže za mne už nic jiného než kozu, jak říkáme doma s dětma, nechci

Číst článek
Kateřina Hronzová
Kateřina Hronzová

Dobrý den,Ráda bych se podělila o zkušenosti s kozím kolostrem pro děti. Delší dobu jsem přemýšlela, jak podpořit dětskou imunitu v době podzimních a zimních dnů s vysokou nemocností ve školkách. U produktů z lékáren jsem však narážela na pro mě neatraktivní produkty – buď synteticky vyráběné vitamínové doplňky doplňované o cukr nebo jiné sladidlo, nebo izolované složky podporující imunitu typu betaglukanu. První zmíněný jsem zamítla z důvodu, že nechci děti zvykat na každodenní pojídání “bonbonů” pod záminkou vitamínu a druhý zmíněný mi opět nepřišel vhodný jednak formou sladkého sirupu, jednak odtržením od kontextu ostatních látek, které v potravině fungují jako celek. Až jsem narazila na kozí kolostrum a přečetla si o něm pár informací. Líbí se mi, že to je hotový přírodní produkt, nijak vyráběný. V podstatě sušená potravina, zjednodušeně řečeno. Tak, jako mohu dětem dávat kozí jogurt, čerstvé mléko, tak mohu podávat sušené kolostrum a vím, že maximalizuji poměr výživových hodnot vs. forma produktu. Dětem se dobře jí, staršímu dokonce prý chutná, mladšímu se dá vysypat přímo do kaše. I když to není výslovně uvedeno jako forma podání, z kaše se tak stane výživová superpotravina. A na závěr – mohu potvrdit, že kolostrum opravdu funguje. Ne že by děti nebyly nemocné, samozřejmě si je rýma ze školky vždycky najde. Ale celkově mají onemocnění slabší průběh a přijde mi, že jsou rychleji fit. Rozhodně doporučím všem maminkám, co se rozhodnou investovat do doplňků podporujících imunitu, že i přes vyšší cenu je přínos nesrovnatelný s obyčejnými vitamíny z lékárny.

Číst článek
Miluše Dvořáková
Miluše Dvořáková

Objednávám tento rok již potřetí, jsme moc spokojeni a zjišťujeme, že kolostrum skutečně pomáhá. Děkujeme Miluše Dvořáková st. s rodinou

Číst článek
Tereza Kaplanová
Tereza Kaplanová

Krásný den, recenze píšu spíše minimálně a musím říct, že výrobek kozího kolostra si zaslouží všechny dobré zkušenosti prezentovat pro všechny, kteří třeba ještě váhají, protože cena je vyšší. Používáme kolostrum půl roku, někdy dvě tablety denně a v případě nemoci 4 tablety. Můj dědeček v lednu vážně onemocněl a jeho prognóza je velmi špatná. Nevím, jak velkou měrou se kozi kolostrum stalo jeho zachráncem, ale díky své nemoci má potíže s imunitou a nebylo měsíce, kdy by nestonal. Po nasazení kolostra vidíme po cca 3 měsících velkou změnu, nechci to zakřiknout, ale nemocny deděček (krom hlavní diagnózy) téměř není. Používá k tomu také vitamin C a je to dokonalá kombinace. Děkujeme této české firmě (existuje mnoho jiných, ale ta hodnota kolostra je minimální), že existuje a svým výrobkem pomáhá mnoha lidem. Krom dědečka užívají kolostrum i mě děti a ve škole kvůli nemoci ještě nechyběly ❤️🙏😇

Číst článek
Miluše Dvořáková st.
Miluše Dvořáková st.

Kolostrum objednávám letos podruhé. Celá rodina jsme prodělala letos covid. Osud tomu chtěl, že jsem náhodně a včas objevila stránky Betuly. Bylo rozhodnuto ihned, objednala jsem a všichni 3 jsme užívali kolostrum do vypotřebování. Díky kolostru jsme to zvládli. Proto objednávám znovu. Začíná období nemocí a nechci nic nechat náhodě. Proto volím kolostrum a věřím, že skutečně pomáhá.

Číst článek
Magdaléna Kučerová
Magdaléna Kučerová

Již poněkolikáté vybavuji rodinu na zimní sezónu kozím kolostrem. Nejmladší dcera se mi vždy sama připomene, kolostrum ji nejen pomáhá k “hladkému” průběhu zimy, ale navíc i chutná. Doručení je vždy velmi rychlé, v případě otázek oceňuji i dobrou komunikaci s obchodem.

Číst článek
Miroslava Lorinczova
Miroslava Lorinczova

Kolostrum v dárkovém balení jsem objednávala jako náš první nákup u Betuly. Celá rodina, včetně dětí, jsme moc spokojeni, a tak se stáváte stálými zákazníky a budeme objednávat znovu.

Číst článek
Pavlína Bongová
Pavlína Bongová

Dobrý den, ráda bych požádala o další objednávku. Jsme velmi spokojeni. Kolostrum jsme teď měsíc zkoušeli a na ekzém roční holčičky zabírá a hojí se. Jsme moc spokojeni. Objednala bych další 1 balení a tentokrát i 1ks denního krému k tomu.

Číst článek
Nahoru
49 položek celkem