Kozí kolostrum

Kolostrum je první mateřské mléko bohaté na živiny, vitamíny a další aktivní látky nezbytné pro zdravý růst a vývoj mláďat. Obsahuje cenné protilátky a imunoglobuliny, které pomáhají utvářet a posilovat imunitní systém.

Naše kolostrum je lyofilizované. Speciální metoda sušení mrazem umožňuje v koncentrované podobě zachovat všechny účinné biologicky aktivní látky bez nutnosti pasterizace.

Balení obsahuje 60 vegetariánských tobolek. Jedna tobolka obsahuje 250 mg kozího kolostra.

 • vitamíny a imunoglobuliny posilující imunitu
 • růstové faktory podporující vývoj a regeneraci
 • lactoferin pro podporu střevní mikroflóry

 

1 550 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 1010001
Kozí kolostrum

Detailní popis produktu

Co kolostrum obsahuje?

Kozí mlezivo obsahuje celou řadu aktivních látek, které podporují zdravý růst a vývoj kůzlat. V kolostru najdete: 

 • důležité živinyjako jsou bílkoviny, tuky a cukry
 • vitamíny A, B, D a E
 • imunoglobuliny: pomáhají v boji a ochraně proti patogenním organismům
 • lactoferin: zajišťuje transport železa v organismu a podporuje růst zdravé střevní mikroflóry, čímž zároveň posiluje obranyschopnost
 • růstové faktory: podílí se na správném růstu a vývoji kostí, chrupavek, kůže i nervové tkáně a podporují tvorbu vlastních imunoglobulinů. Růstové faktory zajišťují regeneraci buněk, regulují přísun energie a zvyšují koncentraci.

Jaký význam má kolostrum pro mláďata?

 • Podpora růstu: Růstové faktory obsažené v kolostru mohou podporovat vývoj a obnovu buněk, což může být prospěšné pro zotavení po nemoci nebo zranění.
 • Posílení imunitního systému: Kolostrum obsahuje bohaté množství protilátek a imunoglobulinů, které mohou pomoci posílit imunitní systém a chránit tělo před infekcemi.
 • Podpora trávicího systému: Kolostrum obsahuje látky, které podporují zdraví trávicího systému a mohou pomoci s trávením a absorpcí živin. Zdravý střevní mikrobiom se rovněž z velké části podílí na správné funkci imunitního systému.
 • Antioxidanty: Kolostrum obsahuje antioxidanty, které pomáhají chránit buňky před poškozením volnými radikály.
 • Zdroj živin: Kolostrum obsahuje řadu důležitých živin, včetně vitamínů a minerálů, které mohou přispět k celkovému zdraví.

Věříme přírodě. Opíráme se o vědu.

Betula Pendula věří, že v přírodě je síla a získáme z ní vše potřebné pro naše zdraví. Věda to potvrzuje. Na vývoji a testování našich produktů spolupracujeme s univerzitami, výzkumnými ústavy a Akademií věd. Naše kolostrum je 100% přírodní, ke zpracování však využíváme ty nejmodernější technologie, které nám umožní zachovat maximum účinných látek.

Proč kozí kolostrum?

Ne nadarmo se říká: mlsný jako koza! Kozy totiž nespásají pouze trávu, ale aktivně vyhledávají léčivé bylinky a dřeviny. Také díky tomu patří kozy k nejzdravějším zvířatům vůbec. Proto je i kozí kolostrum účinnější než to kravské. V každé lahvičce kozího kolostra Betula mícháme mlezivo až z 20 různých farem, proto je obsah aktivních látek mimořádně vysoký. 

Kolostrum odebíráme eticky

Spolupracujeme s farmáři z Česka a Slovenska, kteří dbají na dobré podmínky zvířat a kolostrum odebírají eticky – tedy až po tom, co se kůzlata dosyta napijí. S farmáři udržujeme přátelské vztahy a farmy pravidelně navštěvujeme. 

 

SLOŽENÍ: 
100% kozí kolostrum (mléčný výrobek), vegetariánské tobolky z hydroxypropylmethyl celulózy

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 
Dospělí 2 × 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 × 5 tobolek denně. 
Děti 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 × 3 tobolky denně. 

Užívejte minimálně 30 minut před jídlem, tobolky důkladně zapijte vodou. Tobolku lze rozpůlit a obsah rozmíchat ve studeném nápoji nebo jogurtu.

Více si o správném dávkování a užívání můžete přečíst v našem článku.

UPOZORNĚNÍ:
Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte denní dávkování.
 
SKLADOVÁNÍ:
Nevystavujte nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření. Dózu pečlivě zavírejte. Doporučujeme skladovat v chladničce. Nepoužívejte, je-li obal poškozen.
 
VÝROBCE:
Betula Pendula s.r.o., Troubsko, Zahradní 400/1, PSČ 66441

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: