Zkušenosti, Strana 3

Hydratační krém - zkušenost zákaznice S.
Hydratační krém - zkušenost zákaznice S.

Zakoupila jsem Váš výrobek – denní krém s kozím kolostrem. Kromě toho, že má příjemnou konzistenci a dobře se roztírá, musím vyzdvihout jeho účinek na “můj” ekzém za krkem (pravděpodobně z horka a potu), který se projevoval zarudlou pokožkou a svěděním. Po třech dnech, kdy jsem si postižená místa 2x denně tímto krémem natírala, ekzém úplně zmizel! Jsem příjemně překvapena a tento krém na podobné problémy určitě mohu jen doporučit.

Číst článek
Jana Piršelová
Jana Piršelová

Užívanie kozieho kolostra mi odporučil dermatológ v Bratislave. Špeciálne ma upriamil na Vašu firmu, ktorá je zárukou skutočne kvalitného kolostra, získavaného z malých českých a slovenských fariem. Dnes berie kolostrum celá naša rodina a nedáme naň dopustiť. Asi pred pol rokom som si prvý krát objednala aj pleťové sérum z kozieho kolostra, len tak na skúšku. A bola som nadšená ! Vždy som mala veľmi citlivú a problematickú pleť , takže som nemohla používať žiadne kvalitné krémy, ktoré by si pleť v mojom veku už vyžadovala. Odkedy používam Vaše pleťové sérum, pleť mám jemnú, bez známok podráždenia a začervenania, ukludnenú, ani stopy po vyrážkach. A navyše, mám pocit vyhladenia vrások, akoby som mala pleť mierne napnutú… no skrátka paráda! Pleťové sérum som darovala aj mojej sestre, ktorá si ho tiež moc pochvaľuje. Nie je to síce lacná záležitosť, ale verte mi, stojí to za to! Každému vrelo doporučujem čo najskôr vyskúšať !

Číst článek
Pavel Gawlas
Pavel Gawlas

Subjektivně i objektivně hodnotím účinky kozího kolostra jen kladně a to i vzhledem k předcházejícímu užíváni jiných doplňků určených k podpoře imunitního systému, konkrétně InoCellu od Barnysu, oleje ze žraločích jater od dodavatele Australian Remedy a kravského kolostra, které i přes dlouhodobé užíváni nepřinesly tížený efekt. U kozího kolostra je velkým přínosem rovněž ta skutečnost, že jeho užívání nezpůsobuje u mužů gynekomastii (zvětšení prsních žláz), což je kravského kolostra dost častý nežádoucí účinek.Za mne tedy může jednoznačně kozí kolostrum doporučit.

Číst článek
Katka Macounová
Katka Macounová

Dobrý den, za dobré zdraví mých dětí, kteří hodně sportují vděčíme Betulce a sice kozímu kolostru. Každý rok děti hodně marodily a letos jsme po doporučení Kačky Smutné, dálkové běžkyně na lyžích vsadili na Betulu. Vypadá to opravdu, že letos to bude první sezóna bez nemocí.

Číst článek
Irena Canini
Irena Canini

Kozí kolostrum užívám už téměř čtyři roky. Bylo mi doporučeno naší známou, které výrazně pomohlo při rekonvalescenci po chemoterapii. Vzhledem k tomu, že pracuji jako učitelka na základní škole, je pro mě velmi těžké vyhnout se nejrůznějším virózám a nachlazením, v dětském kolektivu se šíří velmi rychle. Od té doby, co užívám kozí kolostrum, bývám nemocná daleko méně a pokud onemocním, uzdravuji se rychleji. Kozí kolostrum chci užívat i nadále a doufám, že bude pomáhat stále více a více lidem.

Číst článek
Petra Batelková
Petra Batelková

Kozí kolostrum jsem začala poprvé užívat preventivně pro posílení imunity v prvním trimestru mého těhotenství. Viděla jsem totiž jeho pozitivní účinky u mé kolegyně. Nyní je mému synovi už přes půl roku a já jsem od té doby nebyla ani jednou nemocná. Chřipka se o mě sice dvakrát pokoušela, ale zvýšené dávky kolostra mi vždy do druhého či třetího dne pomohly nemoci zabránit. Měla jsem maximálně lehčí rýmu. Pozoruji také, že mi užívání kolostra pomáhá snižovat únavu, což při každodenní péči o miminko velice oceňuji. Přes zimní období užíval kolostrum preventivně také můj otec a chválil si, že netrpěl každoročním zánětem nosohltanu. Můj manžel má zase zkušenost, že i když začal užívat vyšší dávky kolostra až druhý den nachlazení, byl i tak průběh nemoci výrazně mírnější a rychleji se uzdravil. Celkově tedy mohu potvrdit, že užívání kozího kolostra má kladný vliv na moji imunitu i zdraví mých blízkých a určitě ho doporučuji všem vyzkoušet.

Číst článek
JUDr. Jiřina Palková
JUDr. Jiřina Palková

Ještě jednou díky za ochotu a Vaši vstřícnost. S kolostrem máme jenom ty nejlepší zkušenosti, pozorujeme zejména u “školkovských” dětí, kdy užíváním kolostra se jim snížila nemocnost. A když už jsou nemocné, tak průběh nemocí je v lehčí formě. No a dospělí si užíváním kolostra vytvořili imunitu na tyto “školkovské” nemoci.

Číst článek
Ing. Kateřina Žaloudková
Ing. Kateřina Žaloudková

Děkuji velmi. Za přístup, reakce i komunikaci s panem dr. Gocalem. Váš přistup a rychlost komunikace mně velmi mile překvapil.

Číst článek
Jitka Slánská
Jitka Slánská

Musím říct, že nejspíš díky kolostru jsme s dětmi ještě nebyli nemocní. Obě děti už jsou ve školce a zvládají to bez větších problémů. Hlavně u syna je to zázrak, že není nemocný a zvládá jídlo z jídelny úplně v pohodě. Ještě na jaře nic nejedl a teď už je téměř vše v pořádku.

Číst článek
Nahoru
49 položek celkem